Кріоліполіз у Дніпрі
Кріоліполіз є одним із найбезпечніших і найефективніших методів, що використовуються для усунення локальних жирових відкладень.
Процедура стала справжньою сенсацією, оскільки дозволяє без травм шкіри за 1 процедуру зменшити кількість жирової тканини на 20-30%.
Замовити зворотній дзвінок
Процедура Coolsculpting by Zeltiq дозволить вам перемогти недосконалість фігури
Швидко. Просто. Безпечно.
Технологія кріоліполізу - революційна розробка вчених Гарвардської медичної школи. У ході більш ніж 40-річних досліджень вчені з'ясували і довели, що за допомогою холоду можна безпечно і делікатно впливати на жирові клітини. Результатом цих досліджень стало створення унікального апарату Zeltiq.
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
При охолодженні шкіри до температури мінус 11-13 градусів відбувається руйнування частини жирових клітин (апоптоз адипоцитів). Надалі ці клітини поступово виводяться потоком крові і лімфи і, відповідно, зменшується шар підшкірно-жирової клітковини в місці впливу.
Результати наших клієнтів
Ціна
1 цикл замість 14 500 грн 
11 000 грн
2 цикла замість 29 000 грн 
20 000 грн
3 цикла замість 43 500 грн
29 500 грн
4 цикла замість 58 000 грн 
38 000 грн
ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА?
Після визначення зони впливу і розмітки, кріотерапевт встановлює на шкірі пацієнта спеціальні аплікатори. Це займає 10-15 хвилин. Вид аплікатора вибирається залежно від обсягу жирової тканини і області застосування:
Вакуумний аплікатор затягує шкіру пацієнта в спеціальну чашу. Якщо немає можливості застосувати вакуум, то використовується плоский поверхневий аплікатор, який закріплюється на шкірі. Запускається процес охолодження шкіри. Він проходить практично безболісно, ​​пацієнт може спати, дивитися телевізор, говорити по телефону і інше. Після закінчення процедури доктор знімає аплікатори і проводить легкий масаж оброблюваної зони.

Процедура не вимагає підготовки, не вимагає реабілітації. Після процедури заборонені будь-які дії на область охолодження протягом 14 днів.
Вакуумний апплікатор Cool Advantage
час впливу 35 хвилин
Поверхневий аплікатор Cool Smooth PRO
час впливу 75 хвилин
Замовити зворотній дзвінок
Made on
Tilda